AS
Propietarios, Veciños Provincial

A.v. Segunda Ronda-Calle de Los Guardias

Lugo
Sobre esta asociación

A.v. Segunda Ronda-Calle de Los Guardias é unha asociación de tipo propietarios, veciños con sede en Lugo, rexistrada oficialmente o 3 de outubro de 1994. O seu domicilio social atópase en C/Guardias 57.

Datos rexistrais
Municipio Lugo
Provincia Lugo
Domicilio C/Guardias 57
C. Postal 27000
Ámbito Provincial
Alta 3 de outubro de 1994
Localización
Máis sobre Lugo
1715
asociacións en Lugo
6261
de tipo propietarios, veciños en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de A.v. Segunda Ronda-Calle de Los Guardias?
A.v. Segunda Ronda-Calle de Los Guardias é unha asociación de tipo propietarios, veciños con sede en Lugo.
P Cando se rexistrou A.v. Segunda Ronda-Calle de Los Guardias?
A.v. Segunda Ronda-Calle de Los Guardias foi rexistrada o 3 de outubro de 1994.
P Cal é o enderezo de A.v. Segunda Ronda-Calle de Los Guardias?
O enderezo de A.v. Segunda Ronda-Calle de Los Guardias é C/Guardias 57, CP 27000, Lugo.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Es responsable desta asociación? Corrixir ou retirar datos