CS
Xuventude Provincial

CULTURAL Staccato

Cangas · Pontevedra
Chamar
Sobre esta asociación

CULTURAL Staccato é unha asociación de tipo xuventude con sede en Cangas, Pontevedra, rexistrada oficialmente o 26 de agosto de 2008. O seu domicilio social atópase en Paz 10 Bjnull.

Datos rexistrais
Municipio Cangas
Provincia Pontevedra
Domicilio Paz 10 Bjnull
C. Postal 36940
Ámbito Provincial
Alta 26 de agosto de 2008
NIF G36592582
Localización
Máis sobre Cangas
344
asociacións en Cangas
1846
de tipo xuventude en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de CULTURAL Staccato?
CULTURAL Staccato é unha asociación de tipo xuventude con sede en Cangas (Pontevedra).
P Cando se rexistrou CULTURAL Staccato?
CULTURAL Staccato foi rexistrada o 26 de agosto de 2008.
P Cal é o enderezo de CULTURAL Staccato?
O enderezo de CULTURAL Staccato é Paz 10 Bjnull, CP 36940, Cangas.
P Como me poño en contacto con CULTURAL Staccato?
Podes contactar con CULTURAL Staccato no teléfono 678052534.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Es responsable desta asociación? Corrixir ou retirar datos