VC
Propietarios, Veciños Provincial

De Veciños Campo Narai de La Parroquia de Segan

O Saviñao · Lugo
Sobre esta asociación

De Veciños Campo Narai de La Parroquia de Segan é unha asociación de tipo propietarios, veciños con sede en O Saviñao, Lugo, rexistrada oficialmente o 29 de xuño de 2011.

Datos rexistrais
Municipio O Saviñao
Provincia Lugo
Ámbito Provincial
Alta 29 de xuño de 2011
Localización
Máis sobre O Saviñao
64
asociacións en O Saviñao
6261
de tipo propietarios, veciños en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de De Veciños Campo Narai de La Parroquia de Segan?
De Veciños Campo Narai de La Parroquia de Segan é unha asociación de tipo propietarios, veciños con sede en O Saviñao (Lugo).
P Cando se rexistrou De Veciños Campo Narai de La Parroquia de Segan?
De Veciños Campo Narai de La Parroquia de Segan foi rexistrada o 29 de xuño de 2011.
P Onde está De Veciños Campo Narai de La Parroquia de Segan?
De Veciños Campo Narai de La Parroquia de Segan ten a súa sede en O Saviñao, provincia de Lugo.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Esta información procede de rexistros públicos e non ten carácter oficial.
Corrixir, opoñerse ou solicitar a supresión dos datos