FS
Outras Provincial

FEDERACIÓN Sociocultural Ó Carrás

O Carballiño · Ourense
Sobre esta asociación

FEDERACIÓN Sociocultural Ó Carrás é unha asociación de tipo outras con sede en O Carballiño, Ourense, rexistrada oficialmente o 29 de xaneiro de 2008. O seu domicilio social atópase en Rúa Evaristo Vahamonde S/N (Nave Varela9.

Datos rexistrais
Municipio O Carballiño
Provincia Ourense
Domicilio Rúa Evaristo Vahamonde S/N (Nave Varela9
C. Postal 32500
Ámbito Provincial
Alta 29 de xaneiro de 2008
Localización
Máis sobre O Carballiño
215
asociacións en O Carballiño
21784
de tipo outras en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de FEDERACIÓN Sociocultural Ó Carrás?
FEDERACIÓN Sociocultural Ó Carrás é unha asociación de tipo outras con sede en O Carballiño (Ourense).
P Cando se rexistrou FEDERACIÓN Sociocultural Ó Carrás?
FEDERACIÓN Sociocultural Ó Carrás foi rexistrada o 29 de xaneiro de 2008.
P Cal é o enderezo de FEDERACIÓN Sociocultural Ó Carrás?
O enderezo de FEDERACIÓN Sociocultural Ó Carrás é Rúa Evaristo Vahamonde S/N (Nave Varela9, CP 32500, O Carballiño.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Es responsable desta asociación? Corrixir ou retirar datos