PG
Protección de Animais e Plantas Central

PROTECTORA De Gatos da Rúa Miquiños Melide

Melide · A Coruña
Sobre esta asociación

PROTECTORA De Gatos da Rúa Miquiños Melide é unha asociación de tipo protección de animais e plantas con sede en Melide, A Coruña, rexistrada oficialmente o 23 de marzo de 2021. O seu domicilio social atópase en Curros Enríquez 1 1ºe.

Datos rexistrais
Municipio Melide
Provincia A Coruña
Domicilio Curros Enríquez 1 1ºe
C. Postal 15800
Ámbito Central
Alta 23 de marzo de 2021
NIF G05358304
Localización
Máis sobre Melide
81
asociacións en Melide
134
de tipo protección de animais e plantas en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de PROTECTORA De Gatos da Rúa Miquiños Melide?
PROTECTORA De Gatos da Rúa Miquiños Melide é unha asociación de tipo protección de animais e plantas con sede en Melide (A Coruña).
P Cando se rexistrou PROTECTORA De Gatos da Rúa Miquiños Melide?
PROTECTORA De Gatos da Rúa Miquiños Melide foi rexistrada o 23 de marzo de 2021.
P Cal é o enderezo de PROTECTORA De Gatos da Rúa Miquiños Melide?
O enderezo de PROTECTORA De Gatos da Rúa Miquiños Melide é Curros Enríquez 1 1ºe, CP 15800, Melide.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Es responsable desta asociación? Corrixir ou retirar datos