RC
Outras Central

RECREATIVA Club Hipico Cima de Aranga

Aranga · A Coruña
Sobre esta asociación

RECREATIVA Club Hipico Cima de Aranga é unha asociación de tipo outras con sede en Aranga, A Coruña, rexistrada oficialmente o 29 de decembro de 2004. O seu domicilio social atópase en Maques Nº 6.

Datos rexistrais
Municipio Aranga
Provincia A Coruña
Domicilio Maques Nº 6
C. Postal 15003
Ámbito Central
Alta 29 de decembro de 2004
Localización
Máis sobre Aranga
27
asociacións en Aranga
21784
de tipo outras en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de RECREATIVA Club Hipico Cima de Aranga?
RECREATIVA Club Hipico Cima de Aranga é unha asociación de tipo outras con sede en Aranga (A Coruña).
P Cando se rexistrou RECREATIVA Club Hipico Cima de Aranga?
RECREATIVA Club Hipico Cima de Aranga foi rexistrada o 29 de decembro de 2004.
P Cal é o enderezo de RECREATIVA Club Hipico Cima de Aranga?
O enderezo de RECREATIVA Club Hipico Cima de Aranga é Maques Nº 6, CP 15003, Aranga.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Es responsable desta asociación? Corrixir ou retirar datos