AD
Agricultura, Ganadería, Silvicultura, Caza, Pesca Central

AMIGOS Dos Cans de Rastro da Mariña

Lugo
Chamar
Sobre esta asociación

AMIGOS Dos Cans de Rastro da Mariña é unha asociación de tipo agricultura, ganadería, silvicultura, caza, pesca en Galicia, rexistrada oficialmente o 31 de maio de 2024. O seu domicilio social atópase en Curuxeiras 3.

Datos rexistrais
Provincia Lugo
Domicilio Curuxeiras 3
C. Postal 27889
Ámbito Central
Alta 31 de maio de 2024
NIF G56238967
Localización
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de AMIGOS Dos Cans de Rastro da Mariña?
AMIGOS Dos Cans de Rastro da Mariña é unha asociación de tipo agricultura, ganadería, silvicultura, caza, pesca en Galicia.
P Cando se rexistrou AMIGOS Dos Cans de Rastro da Mariña?
AMIGOS Dos Cans de Rastro da Mariña foi rexistrada o 31 de maio de 2024.
P Cal é o enderezo de AMIGOS Dos Cans de Rastro da Mariña?
O enderezo de AMIGOS Dos Cans de Rastro da Mariña é Curuxeiras 3, CP 27889.
P Como me poño en contacto con AMIGOS Dos Cans de Rastro da Mariña?
Podes contactar con AMIGOS Dos Cans de Rastro da Mariña no teléfono 630727834.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Es responsable desta asociación? Corrixir ou retirar datos