AM
Musicais Provincial

ASOC Músico-Cultural Fais do do Teatro

A Coruña
Sobre esta asociación

ASOC Músico-Cultural Fais do do Teatro é unha asociación de tipo musicais con sede en A Coruña, rexistrada oficialmente o 30 de setembro de 2002.

Datos rexistrais
Municipio A Coruña
Provincia A Coruña
Ámbito Provincial
Alta 30 de setembro de 2002
Localización
Máis sobre A Coruña
1850
asociacións en A Coruña
1358
de tipo musicais en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de ASOC Músico-Cultural Fais do do Teatro?
ASOC Músico-Cultural Fais do do Teatro é unha asociación de tipo musicais con sede en A Coruña.
P Cando se rexistrou ASOC Músico-Cultural Fais do do Teatro?
ASOC Músico-Cultural Fais do do Teatro foi rexistrada o 30 de setembro de 2002.
P Onde está ASOC Músico-Cultural Fais do do Teatro?
ASOC Músico-Cultural Fais do do Teatro ten a súa sede en A Coruña.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Esta información procede de rexistros públicos e non ten carácter oficial.
Corrixir, opoñerse ou solicitar a supresión dos datos