AC
Outras Provincial

Asociación Cultural Pedralonga

Marín · Pontevedra
Sobre esta asociación

Asociación Cultural Pedralonga é unha asociación de tipo outras con sede en Marín, Pontevedra, rexistrada oficialmente o 30 de xullo de 2001. O seu domicilio social atópase en Grupo Salvador Moreno, 42.

Datos rexistrais
Municipio Marín
Provincia Pontevedra
Domicilio Grupo Salvador Moreno, 42
Ámbito Provincial
Alta 30 de xullo de 2001
Localización
Máis sobre Marín
282
asociacións en Marín
21784
de tipo outras en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de Asociación Cultural Pedralonga?
Asociación Cultural Pedralonga é unha asociación de tipo outras con sede en Marín (Pontevedra).
P Cando se rexistrou Asociación Cultural Pedralonga?
Asociación Cultural Pedralonga foi rexistrada o 30 de xullo de 2001.
P Cal é o enderezo de Asociación Cultural Pedralonga?
O enderezo de Asociación Cultural Pedralonga é Grupo Salvador Moreno, 42, Marín.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Es responsable desta asociación? Corrixir ou retirar datos