AC
Outras Provincial

Asociación Cultural Solidum

Ourense
Sobre esta asociación

Asociación Cultural Solidum é unha asociación de tipo outras con sede en Ourense, rexistrada oficialmente o 30 de xaneiro de 1996.

Datos rexistrais
Municipio Ourense
Provincia Ourense
Ámbito Provincial
Alta 30 de xaneiro de 1996
Localización
Máis sobre Ourense
1878
asociacións en Ourense
21782
de tipo outras en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de Asociación Cultural Solidum?
Asociación Cultural Solidum é unha asociación de tipo outras con sede en Ourense.
P Cando se rexistrou Asociación Cultural Solidum?
Asociación Cultural Solidum foi rexistrada o 30 de xaneiro de 1996.
P Onde está Asociación Cultural Solidum?
Asociación Cultural Solidum ten a súa sede en Ourense.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Esta información procede de rexistros públicos e non ten carácter oficial.
Corrixir, opoñerse ou solicitar a supresión dos datos