AT
Personas Maiores Provincial

Asociación de La Tercera Edad de Trasancos Volvoreta

Narón · A Coruña
Sobre esta asociación

Asociación de La Tercera Edad de Trasancos Volvoreta é unha asociación de tipo personas maiores con sede en Narón, A Coruña, rexistrada oficialmente o 10 de maio de 1995. O seu domicilio social atópase en Campo das Ratas S/N Local Social San Mateo.

Datos rexistrais
Municipio Narón
Provincia A Coruña
Domicilio Campo das Ratas S/N Local Social San Mateo
C. Postal 15540
Ámbito Provincial
Alta 10 de maio de 1995
NIF G15519150
Localización
Máis sobre Narón
187
asociacións en Narón
229
de tipo personas maiores en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de Asociación de La Tercera Edad de Trasancos Volvoreta?
Asociación de La Tercera Edad de Trasancos Volvoreta é unha asociación de tipo personas maiores con sede en Narón (A Coruña).
P Cando se rexistrou Asociación de La Tercera Edad de Trasancos Volvoreta?
Asociación de La Tercera Edad de Trasancos Volvoreta foi rexistrada o 10 de maio de 1995.
P Cal é o enderezo de Asociación de La Tercera Edad de Trasancos Volvoreta?
O enderezo de Asociación de La Tercera Edad de Trasancos Volvoreta é Campo das Ratas S/N Local Social San Mateo, CP 15540, Narón.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Es responsable desta asociación? Corrixir ou retirar datos