AP
Nais e Pais de Alumnos Provincial

Asociación de Pais de Alumnos Bella Otero

Valga · Pontevedra
Sobre esta asociación

Asociación de Pais de Alumnos Bella Otero é unha asociación de tipo nais e pais de alumnos con sede en Valga, Pontevedra, rexistrada oficialmente o 22 de novembro de 1999.

Datos rexistrais
Municipio Valga
Provincia Pontevedra
Ámbito Provincial
Alta 22 de novembro de 1999
Localización
Máis sobre Valga
85
asociacións en Valga
1950
de tipo nais e pais de alumnos en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de Asociación de Pais de Alumnos Bella Otero?
Asociación de Pais de Alumnos Bella Otero é unha asociación de tipo nais e pais de alumnos con sede en Valga (Pontevedra).
P Cando se rexistrou Asociación de Pais de Alumnos Bella Otero?
Asociación de Pais de Alumnos Bella Otero foi rexistrada o 22 de novembro de 1999.
P Onde está Asociación de Pais de Alumnos Bella Otero?
Asociación de Pais de Alumnos Bella Otero ten a súa sede en Valga, provincia de Pontevedra.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Esta información procede de rexistros públicos e non ten carácter oficial.
Corrixir, opoñerse ou solicitar a supresión dos datos