AP
Outras Provincial

Asociación de Pensionistas Ariño

Cangas · Pontevedra
Chamar
Sobre esta asociación

Asociación de Pensionistas Ariño é unha asociación de tipo outras con sede en Cangas, Pontevedra, rexistrada oficialmente o 22 de maio de 1991. O seu domicilio social atópase en San Cibran (Casa do Mar) Avenida Xosé Graña 2.

Datos rexistrais
Municipio Cangas
Provincia Pontevedra
Domicilio San Cibran (Casa do Mar) Avenida Xosé Graña 2
C. Postal 36945
Ámbito Provincial
Alta 22 de maio de 1991
NIF G36152916
Localización
Máis sobre Cangas
344
asociacións en Cangas
21783
de tipo outras en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de Asociación de Pensionistas Ariño?
Asociación de Pensionistas Ariño é unha asociación de tipo outras con sede en Cangas (Pontevedra).
P Cando se rexistrou Asociación de Pensionistas Ariño?
Asociación de Pensionistas Ariño foi rexistrada o 22 de maio de 1991.
P Cal é o enderezo de Asociación de Pensionistas Ariño?
O enderezo de Asociación de Pensionistas Ariño é San Cibran (Casa do Mar) Avenida Xosé Graña 2, CP 36945, Cangas.
P Como me poño en contacto con Asociación de Pensionistas Ariño?
Podes contactar con Asociación de Pensionistas Ariño no teléfono 682938692.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Es responsable desta asociación? Corrixir ou retirar datos