AV
Propietarios, Veciños Provincial

Asociación de Veciños Pena da Vela

Silleda · Pontevedra
Sobre esta asociación

Asociación de Veciños Pena da Vela é unha asociación de tipo propietarios, veciños con sede en Silleda, Pontevedra, rexistrada oficialmente o 19 de novembro de 2002. O seu domicilio social atópase en Freixeiro.

Datos rexistrais
Municipio Silleda
Provincia Pontevedra
Domicilio Freixeiro
Ámbito Provincial
Alta 19 de novembro de 2002
Localización
Máis sobre Silleda
180
asociacións en Silleda
6261
de tipo propietarios, veciños en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de Asociación de Veciños Pena da Vela?
Asociación de Veciños Pena da Vela é unha asociación de tipo propietarios, veciños con sede en Silleda (Pontevedra).
P Cando se rexistrou Asociación de Veciños Pena da Vela?
Asociación de Veciños Pena da Vela foi rexistrada o 19 de novembro de 2002.
P Cal é o enderezo de Asociación de Veciños Pena da Vela?
O enderezo de Asociación de Veciños Pena da Vela é Freixeiro, Silleda.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Es responsable desta asociación? Corrixir ou retirar datos