CC
Outras Provincial

Centro Cultural Buenos Aires

Mañón · A Coruña
Sobre esta asociación

Centro Cultural Buenos Aires é unha asociación de tipo outras con sede en Mañón, A Coruña, rexistrada oficialmente o 10 de xuño de 1980. O seu domicilio social atópase en O Barqueiro.

Datos rexistrais
Municipio Mañón
Provincia A Coruña
Domicilio O Barqueiro
C. Postal 15000
Ámbito Provincial
Alta 10 de xuño de 1980
Localización
Máis sobre Mañón
15
asociacións en Mañón
21784
de tipo outras en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de Centro Cultural Buenos Aires?
Centro Cultural Buenos Aires é unha asociación de tipo outras con sede en Mañón (A Coruña).
P Cando se rexistrou Centro Cultural Buenos Aires?
Centro Cultural Buenos Aires foi rexistrada o 10 de xuño de 1980.
P Cal é o enderezo de Centro Cultural Buenos Aires?
O enderezo de Centro Cultural Buenos Aires é O Barqueiro, CP 15000, Mañón.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Es responsable desta asociación? Corrixir ou retirar datos