CP
Musicais Provincial

CORAL Polifónica Casino do Carballiño

O Carballiño · Ourense
Datos de contacto non publicados Non mostramos números de móbil, enderezos particulares nin correos persoais procedentes de rexistros públicos, porque poden identificar a persoas físicas. Es responsable desta asociación? Verifica os datos e decide que información queres mostrar.
Sobre esta asociación

CORAL Polifónica Casino do Carballiño é unha asociación de tipo musicais con sede en O Carballiño, Ourense, rexistrada oficialmente o 10 de outubro de 1988.

Datos rexistrais
Municipio O Carballiño
Provincia Ourense
Ámbito Provincial
Alta 10 de outubro de 1988
Localización
Máis sobre O Carballiño
215
asociacións en O Carballiño
1358
de tipo musicais en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de CORAL Polifónica Casino do Carballiño?
CORAL Polifónica Casino do Carballiño é unha asociación de tipo musicais con sede en O Carballiño (Ourense).
P Cando se rexistrou CORAL Polifónica Casino do Carballiño?
CORAL Polifónica Casino do Carballiño foi rexistrada o 10 de outubro de 1988.
P Onde está CORAL Polifónica Casino do Carballiño?
CORAL Polifónica Casino do Carballiño ten a súa sede en O Carballiño, provincia de Ourense.
P Como me poño en contacto con CORAL Polifónica Casino do Carballiño?
Os datos de contacto desta asociación non se publican por protección de datos persoais. Se es responsable da entidade podes verificalos e decidir que información queres mostrar publicamente.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Esta información procede de rexistros públicos e non ten carácter oficial.
Corrixir, opoñerse ou solicitar a supresión dos datos