CD
Festexos, Ocio, Tempo Libre Provincial

CUARTO Domingo de Agosto

A Coruña
Chamar
Sobre esta asociación

CUARTO Domingo de Agosto é unha asociación de tipo festexos, ocio, tempo libre en Galicia, rexistrada oficialmente o 11 de agosto de 2025. O seu domicilio social atópase en Boaño - Traba 37.

Datos rexistrais
Provincia A Coruña
Domicilio Boaño - Traba 37
C. Postal 15117
Ámbito Provincial
Alta 11 de agosto de 2025
NIF G22845465
Localización
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de CUARTO Domingo de Agosto?
CUARTO Domingo de Agosto é unha asociación de tipo festexos, ocio, tempo libre en Galicia.
P Cando se rexistrou CUARTO Domingo de Agosto?
CUARTO Domingo de Agosto foi rexistrada o 11 de agosto de 2025.
P Cal é o enderezo de CUARTO Domingo de Agosto?
O enderezo de CUARTO Domingo de Agosto é Boaño - Traba 37, CP 15117.
P Como me poño en contacto con CUARTO Domingo de Agosto?
Podes contactar con CUARTO Domingo de Agosto no teléfono 660881499.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Es responsable desta asociación? Corrixir ou retirar datos