CA
Outras Provincial

CULTURAL Aesmorga Local Social

Ourense
Sobre esta asociación

CULTURAL Aesmorga Local Social é unha asociación de tipo outras con sede en Ourense, rexistrada oficialmente o 30 de agosto de 2004.

Datos rexistrais
Municipio Ourense
Provincia Ourense
Ámbito Provincial
Alta 30 de agosto de 2004
Localización
Máis sobre Ourense
1878
asociacións en Ourense
21782
de tipo outras en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de CULTURAL Aesmorga Local Social?
CULTURAL Aesmorga Local Social é unha asociación de tipo outras con sede en Ourense.
P Cando se rexistrou CULTURAL Aesmorga Local Social?
CULTURAL Aesmorga Local Social foi rexistrada o 30 de agosto de 2004.
P Onde está CULTURAL Aesmorga Local Social?
CULTURAL Aesmorga Local Social ten a súa sede en Ourense.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Esta información procede de rexistros públicos e non ten carácter oficial.
Corrixir, opoñerse ou solicitar a supresión dos datos