CC
Musicais Central

CULTURAL Coral Polfónica Brisas do Mar

Ponteceso · A Coruña
Datos de contacto non publicados Non mostramos números de móbil, enderezos particulares nin correos persoais procedentes de rexistros públicos, porque poden identificar a persoas físicas. Es responsable desta asociación? Verifica os datos e decide que información queres mostrar.
Sobre esta asociación

CULTURAL Coral Polfónica Brisas do Mar é unha asociación de tipo musicais con sede en Ponteceso, A Coruña, rexistrada oficialmente o 14 de febreiro de 2003.

Datos rexistrais
Municipio Ponteceso
Provincia A Coruña
Ámbito Central
Alta 14 de febreiro de 2003
Localización
Máis sobre Ponteceso
69
asociacións en Ponteceso
1358
de tipo musicais en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de CULTURAL Coral Polfónica Brisas do Mar?
CULTURAL Coral Polfónica Brisas do Mar é unha asociación de tipo musicais con sede en Ponteceso (A Coruña).
P Cando se rexistrou CULTURAL Coral Polfónica Brisas do Mar?
CULTURAL Coral Polfónica Brisas do Mar foi rexistrada o 14 de febreiro de 2003.
P Onde está CULTURAL Coral Polfónica Brisas do Mar?
CULTURAL Coral Polfónica Brisas do Mar ten a súa sede en Ponteceso, provincia de A Coruña.
P Como me poño en contacto con CULTURAL Coral Polfónica Brisas do Mar?
Os datos de contacto desta asociación non se publican por protección de datos persoais. Se es responsable da entidade podes verificalos e decidir que información queres mostrar publicamente.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Esta información procede de rexistros públicos e non ten carácter oficial.
Corrixir, opoñerse ou solicitar a supresión dos datos