CE
Estudiantes Central

CULTURAL E de Estudantes Universitarios Sodeco

Santiago de Compostela · A Coruña
Chamar
Sobre esta asociación

CULTURAL E de Estudantes Universitarios Sodeco é unha asociación de tipo estudiantes con sede en Santiago de Compostela, A Coruña, rexistrada oficialmente o 21 de xaneiro de 2005. O seu domicilio social atópase en Rúa Santiago de Chile Nº 18, 1º B.

Datos rexistrais
Municipio Santiago de Compostela
Provincia A Coruña
Domicilio Rúa Santiago de Chile Nº 18, 1º B
C. Postal 15706
Ámbito Central
Alta 21 de xaneiro de 2005
Localización
Máis sobre Santiago de Compostela
1510
asociacións en Santiago de Compostela
176
de tipo estudiantes en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de CULTURAL E de Estudantes Universitarios Sodeco?
CULTURAL E de Estudantes Universitarios Sodeco é unha asociación de tipo estudiantes con sede en Santiago de Compostela (A Coruña).
P Cando se rexistrou CULTURAL E de Estudantes Universitarios Sodeco?
CULTURAL E de Estudantes Universitarios Sodeco foi rexistrada o 21 de xaneiro de 2005.
P Cal é o enderezo de CULTURAL E de Estudantes Universitarios Sodeco?
O enderezo de CULTURAL E de Estudantes Universitarios Sodeco é Rúa Santiago de Chile Nº 18, 1º B, CP 15706, Santiago de Compostela.
P Como me poño en contacto con CULTURAL E de Estudantes Universitarios Sodeco?
Podes contactar con CULTURAL E de Estudantes Universitarios Sodeco no teléfono 618240308.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Es responsable desta asociación? Corrixir ou retirar datos