CS
Outras Provincial

CULTURAL San Martin de Valongo

Cortegada · Ourense
Datos de contacto non publicados Non mostramos números de móbil, enderezos particulares nin correos persoais procedentes de rexistros públicos, porque poden identificar a persoas físicas. Es responsable desta asociación? Verifica os datos e decide que información queres mostrar.
Sobre esta asociación

CULTURAL San Martin de Valongo é unha asociación de tipo outras con sede en Cortegada, Ourense, rexistrada oficialmente o 11 de xaneiro de 2013.

Datos rexistrais
Municipio Cortegada
Provincia Ourense
Ámbito Provincial
Alta 11 de xaneiro de 2013
Localización
Máis sobre Cortegada
34
asociacións en Cortegada
21782
de tipo outras en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de CULTURAL San Martin de Valongo?
CULTURAL San Martin de Valongo é unha asociación de tipo outras con sede en Cortegada (Ourense).
P Cando se rexistrou CULTURAL San Martin de Valongo?
CULTURAL San Martin de Valongo foi rexistrada o 11 de xaneiro de 2013.
P Onde está CULTURAL San Martin de Valongo?
CULTURAL San Martin de Valongo ten a súa sede en Cortegada, provincia de Ourense.
P Como me poño en contacto con CULTURAL San Martin de Valongo?
Os datos de contacto desta asociación non se publican por protección de datos persoais. Se es responsable da entidade podes verificalos e decidir que información queres mostrar publicamente.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Esta información procede de rexistros públicos e non ten carácter oficial.
Corrixir, opoñerse ou solicitar a supresión dos datos