CT
Outras Provincial

CULTURAL Terras de Afiar

Nogueira de Ramuín · Ourense
Sobre esta asociación

CULTURAL Terras de Afiar é unha asociación de tipo outras con sede en Nogueira de Ramuín, Ourense, rexistrada oficialmente o 11 de outubro de 2011.

Datos rexistrais
Municipio Nogueira de Ramuín
Provincia Ourense
Ámbito Provincial
Alta 11 de outubro de 2011
Localización
Máis sobre Nogueira de Ramuín
63
asociacións en Nogueira de Ramuín
21782
de tipo outras en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de CULTURAL Terras de Afiar?
CULTURAL Terras de Afiar é unha asociación de tipo outras con sede en Nogueira de Ramuín (Ourense).
P Cando se rexistrou CULTURAL Terras de Afiar?
CULTURAL Terras de Afiar foi rexistrada o 11 de outubro de 2011.
P Onde está CULTURAL Terras de Afiar?
CULTURAL Terras de Afiar ten a súa sede en Nogueira de Ramuín, provincia de Ourense.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Esta información procede de rexistros públicos e non ten carácter oficial.
Corrixir, opoñerse ou solicitar a supresión dos datos