NP
Nais e Pais de Alumnos Provincial

De Nais e Pais as Abelás

Moaña · Pontevedra
Chamar
Sobre esta asociación

De Nais e Pais as Abelás é unha asociación de tipo nais e pais de alumnos con sede en Moaña, Pontevedra, rexistrada oficialmente o 2 de xaneiro de 1984.

Datos rexistrais
Municipio Moaña
Provincia Pontevedra
Ámbito Provincial
Alta 2 de xaneiro de 1984
Localización
Máis sobre Moaña
256
asociacións en Moaña
1950
de tipo nais e pais de alumnos en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de De Nais e Pais as Abelás?
De Nais e Pais as Abelás é unha asociación de tipo nais e pais de alumnos con sede en Moaña (Pontevedra).
P Cando se rexistrou De Nais e Pais as Abelás?
De Nais e Pais as Abelás foi rexistrada o 2 de xaneiro de 1984.
P Onde está De Nais e Pais as Abelás?
De Nais e Pais as Abelás ten a súa sede en Moaña, provincia de Pontevedra.
P Como me poño en contacto con De Nais e Pais as Abelás?
Podes contactar con De Nais e Pais as Abelás no teléfono 986000000.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Esta información procede de rexistros públicos e non ten carácter oficial.
Corrixir, opoñerse ou solicitar a supresión dos datos