VG
Propietarios, Veciños Provincial

De Vecinos de Guitiriz Avegui

Guitiriz · Lugo
Datos de contacto non publicados Non mostramos números de móbil, enderezos particulares nin correos persoais procedentes de rexistros públicos, porque poden identificar a persoas físicas. Es responsable desta asociación? Verifica os datos e decide que información queres mostrar.
Sobre esta asociación

De Vecinos de Guitiriz Avegui é unha asociación de tipo propietarios, veciños con sede en Guitiriz, Lugo, rexistrada oficialmente o 25 de xuño de 2014.

Datos rexistrais
Municipio Guitiriz
Provincia Lugo
Ámbito Provincial
Alta 25 de xuño de 2014
Localización
Máis sobre Guitiriz
79
asociacións en Guitiriz
6261
de tipo propietarios, veciños en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de De Vecinos de Guitiriz Avegui?
De Vecinos de Guitiriz Avegui é unha asociación de tipo propietarios, veciños con sede en Guitiriz (Lugo).
P Cando se rexistrou De Vecinos de Guitiriz Avegui?
De Vecinos de Guitiriz Avegui foi rexistrada o 25 de xuño de 2014.
P Onde está De Vecinos de Guitiriz Avegui?
De Vecinos de Guitiriz Avegui ten a súa sede en Guitiriz, provincia de Lugo.
P Como me poño en contacto con De Vecinos de Guitiriz Avegui?
Os datos de contacto desta asociación non se publican por protección de datos persoais. Se es responsable da entidade podes verificalos e decidir que información queres mostrar publicamente.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Esta información procede de rexistros públicos e non ten carácter oficial.
Corrixir, opoñerse ou solicitar a supresión dos datos