GE
Xuventude Central

GALEGA De Escultismo Breogan, Scouts

Vigo · Pontevedra
Sobre esta asociación

GALEGA De Escultismo Breogan, Scouts é unha asociación de tipo xuventude con sede en Vigo, Pontevedra, rexistrada oficialmente o 6 de outubro de 1998.

Datos rexistrais
Municipio Vigo
Provincia Pontevedra
Ámbito Central
Alta 6 de outubro de 1998
Localización
Máis sobre Vigo
2813
asociacións en Vigo
1846
de tipo xuventude en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de GALEGA De Escultismo Breogan, Scouts?
GALEGA De Escultismo Breogan, Scouts é unha asociación de tipo xuventude con sede en Vigo (Pontevedra).
P Cando se rexistrou GALEGA De Escultismo Breogan, Scouts?
GALEGA De Escultismo Breogan, Scouts foi rexistrada o 6 de outubro de 1998.
P Onde está GALEGA De Escultismo Breogan, Scouts?
GALEGA De Escultismo Breogan, Scouts ten a súa sede en Vigo, provincia de Pontevedra.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Esta información procede de rexistros públicos e non ten carácter oficial.
Corrixir, opoñerse ou solicitar a supresión dos datos