PL
Outras Provincial

PELUGAS Peña Ludica Gastronomica

Rábade · Lugo
Sobre esta asociación

PELUGAS Peña Ludica Gastronomica é unha asociación de tipo outras con sede en Rábade, Lugo, rexistrada oficialmente o 10 de agosto de 1988.

Datos rexistrais
Municipio Rábade
Provincia Lugo
Ámbito Provincial
Alta 10 de agosto de 1988
Localización
Máis sobre Rábade
36
asociacións en Rábade
21782
de tipo outras en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de PELUGAS Peña Ludica Gastronomica?
PELUGAS Peña Ludica Gastronomica é unha asociación de tipo outras con sede en Rábade (Lugo).
P Cando se rexistrou PELUGAS Peña Ludica Gastronomica?
PELUGAS Peña Ludica Gastronomica foi rexistrada o 10 de agosto de 1988.
P Onde está PELUGAS Peña Ludica Gastronomica?
PELUGAS Peña Ludica Gastronomica ten a súa sede en Rábade, provincia de Lugo.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Esta información procede de rexistros públicos e non ten carácter oficial.
Corrixir, opoñerse ou solicitar a supresión dos datos