PA
Defensa do Medio Ambiente, Ecoloxistas, Conservacionistas Central

PROTECTORA De Animais Peludos Sen Fogar

Lalín · Pontevedra
Sobre esta asociación

PROTECTORA De Animais Peludos Sen Fogar é unha asociación de tipo defensa do medio ambiente, ecoloxistas, conservacionistas con sede en Lalín, Pontevedra, rexistrada oficialmente o 18 de febreiro de 2013.

Datos rexistrais
Municipio Lalín
Provincia Pontevedra
Ámbito Central
Alta 18 de febreiro de 2013
Localización
Máis sobre Lalín
325
asociacións en Lalín
537
de tipo defensa do medio ambiente, ecoloxistas, conservacionistas en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de PROTECTORA De Animais Peludos Sen Fogar?
PROTECTORA De Animais Peludos Sen Fogar é unha asociación de tipo defensa do medio ambiente, ecoloxistas, conservacionistas con sede en Lalín (Pontevedra).
P Cando se rexistrou PROTECTORA De Animais Peludos Sen Fogar?
PROTECTORA De Animais Peludos Sen Fogar foi rexistrada o 18 de febreiro de 2013.
P Onde está PROTECTORA De Animais Peludos Sen Fogar?
PROTECTORA De Animais Peludos Sen Fogar ten a súa sede en Lalín, provincia de Pontevedra.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Esta información procede de rexistros públicos e non ten carácter oficial.
Corrixir, opoñerse ou solicitar a supresión dos datos