RC
Outras Provincial

RADIO Club Peña o Chispazo

Pontevedra
Sobre esta asociación

RADIO Club Peña o Chispazo é unha asociación de tipo outras con sede en Pontevedra, rexistrada oficialmente o 18 de maio de 1993.

Datos rexistrais
Municipio Pontevedra
Provincia Pontevedra
Ámbito Provincial
Alta 18 de maio de 1993
Localización
Máis sobre Pontevedra
1169
asociacións en Pontevedra
21782
de tipo outras en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de RADIO Club Peña o Chispazo?
RADIO Club Peña o Chispazo é unha asociación de tipo outras con sede en Pontevedra.
P Cando se rexistrou RADIO Club Peña o Chispazo?
RADIO Club Peña o Chispazo foi rexistrada o 18 de maio de 1993.
P Onde está RADIO Club Peña o Chispazo?
RADIO Club Peña o Chispazo ten a súa sede en Pontevedra.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Esta información procede de rexistros públicos e non ten carácter oficial.
Corrixir, opoñerse ou solicitar a supresión dos datos