RP
Outras Provincial

REXURDIR Provincial

Pontevedra
Chamar
Sobre esta asociación

REXURDIR Provincial é unha asociación de tipo outras con sede en Pontevedra, rexistrada oficialmente o 31 de xaneiro de 1994.

Datos rexistrais
Municipio Pontevedra
Provincia Pontevedra
Ámbito Provincial
Alta 31 de xaneiro de 1994
Localización
Máis sobre Pontevedra
1169
asociacións en Pontevedra
21782
de tipo outras en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de REXURDIR Provincial?
REXURDIR Provincial é unha asociación de tipo outras con sede en Pontevedra.
P Cando se rexistrou REXURDIR Provincial?
REXURDIR Provincial foi rexistrada o 31 de xaneiro de 1994.
P Onde está REXURDIR Provincial?
REXURDIR Provincial ten a súa sede en Pontevedra.
P Como me poño en contacto con REXURDIR Provincial?
Podes contactar con REXURDIR Provincial no teléfono 986858254.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Esta información procede de rexistros públicos e non ten carácter oficial.
Corrixir, opoñerse ou solicitar a supresión dos datos