VS
Propietarios, Veciños Provincial

VECIÑAL O Souto de Ayan

Samos · Lugo
Sobre esta asociación

VECIÑAL O Souto de Ayan é unha asociación de tipo propietarios, veciños con sede en Samos, Lugo, rexistrada oficialmente o 6 de abril de 2010.

Datos rexistrais
Municipio Samos
Provincia Lugo
Ámbito Provincial
Alta 6 de abril de 2010
Localización
Máis sobre Samos
63
asociacións en Samos
6261
de tipo propietarios, veciños en Galicia
Preguntas frecuentes
P Cal é a actividade de VECIÑAL O Souto de Ayan?
VECIÑAL O Souto de Ayan é unha asociación de tipo propietarios, veciños con sede en Samos (Lugo).
P Cando se rexistrou VECIÑAL O Souto de Ayan?
VECIÑAL O Souto de Ayan foi rexistrada o 6 de abril de 2010.
P Onde está VECIÑAL O Souto de Ayan?
VECIÑAL O Souto de Ayan ten a súa sede en Samos, provincia de Lugo.
Compartir
Asociacións relacionadas
Ficha Premium

Esta é a túa asociación?

Reclama a ficha e destaca nos resultados de busca. Engade descrición propia, logo, datos de contacto verificados e aparece primeiro no teu municipio.

29€ / ano Menos de 2,5€ ao mes · IVE incluído · Sen permanencia
Logo e descrición propia Posición destacada Datos verificados Web e redes clicables

Esta información procede de rexistros públicos e non ten carácter oficial.
Corrixir, opoñerse ou solicitar a supresión dos datos